ZPT Inteligentní systémy pro chytré řešení

MDC V04 IP • komunikační systém sestra pacient

     Komunikační systém MDC V04 IP je zařízením, které přináší uživateli nejen špičkovou úroveň komunikačního systému pro zdravotnické provozy a zařízení sociální péče, ale i něco navíc. Vyniká snadnou montáží, jednoduchým servisem a neobvykle nízkými náklady na něj. Díky použité nejmodernější výrobní technologii vyniká také vysokou provozní spolehlivostí. Tato technologie umožnila rovněž dosáhnout i neomezené univerzálnosti základního jádra systému a učinit jej tak lehce přizpůsobivým nejrůznějším potřebám a specifickým požadavkům zákazníka. I při zásadních úpravách, obnášejících rekonstrukci provozu, v němž je systém nainstalován, a změně jeho užívání, jej lze přeprogramovat a jednoduchou záměnou koncových jednotek přestavět. Je řešen stavebnicově. Má širokou škálu variantně použitelných prvků. Každý prvek systému lze při případné poruše ihned vyměnit za prvek nový. Výměnu může provést i nekvalifikovaná poučená osoba. Výměna spočívá ve vyjmutí prvku z instalačního rámečku a následném rozpojení přívodního konektoru. Při provozu je systém MDC V04 IP pravidelně autodiagnostikován. Dokáže řadu závad sám vyhodnotit a označit vadný díl. Instalace systému je nenáročná. K přípojným místům lze zapojit libovolný koncový prvek. Jednotlivé prvky systému jsou propojeny prostřednictvím strukturované kabeláže.

     Systém MDC V04 IP je tvořen souborem samostatných funkčních jednotek a prvků. Řízení systému zabezpečuje systémový server VoIP, který je umístěn v datovém rozvaděči. 

     Všechny produkty programu MediCall jsou zaměřeny na vysoké nároky současných moderních provozů s důrazem na komfort a jednoduchost obsluhy.